„FUDOSHIN, NEHYBNÁ MYSL, JE JAKO KLIDNÁ HLADINA, ZRCADLÍCÍ NEPOKŘIVENĚ REALITU. UMOŽŇUJE VŽDY VČAS A SPRÁVNĚ REAGOVAT V JAKÉKOLIV ŽIVOTNÍ SITUACI. PRAVIDELNÉ CVIČENÍ AIKIDO JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ZPŮSOBŮ, JAK SI FUDOSHIN OSVOJIT.”

Václav Kubát, 6. DAN AIKIKAI HOMBU DOJO

ZAHÁJENÍ SEZÓNY 2023 / 24

29. srpen, 2023 : sensei

 

ZAHÁJENÍ V ZÁŘÍ – první trénink dospělých se bude konat v úterý 5.9. od 18.30, první trénink rodičů s dětmi (Přípravka bojových umění) se bude konat ve čtvrtek 7.9. od 17 hod. Obě skupiny budou potom cvičit pravidelně v úterý a ve čtvrtek.

 

Nové zájemce o cvičení v ACF uvítáme – přijďte bez obav :) !

 

Brzy na shledanou na tatami

 

Václav Kubát
 

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

LETNÍ PRÁZDNINY

28. červen, 2023 : sensei

Školní rok 22 / 23 končí a cvičení v našem klubu ACF bude na dobu prázdnin přerušeno. Poslední tréninky (rodiče s dětmi; dospělí) se budou konat dne 29.6. Případně se ještě bude 30.6. konat „paraikido“ (páteční ranní aikidó), bude-li zájem se sejít.

 

Ohledně akce „Letní Letná“: cvičení na trávě poblíž „letenského trojúhelníku“ převážně se zbraněmi se bude konat PODLE OKAMŽITÉHO ZÁJMU v úterý a ve čtvrtek od 18.18 hod. (domluva předem přes WhatsApp). Povedou alternativně MaSo, MiHl, VIK. Nahodilým kolemjdoucím můžeme poskytnout informace o cvičení v ACF, případně se mohou zapojit a cvičit s námi …

 

DALŠÍ UPOZORNĚNÍ: stále je možnost přihlašovat se na Letní Školu SAA s mezinárodní účastí, konanou 29.7. – 4.8. na Slovensku poblíž Ružomberoku – krásná krajina, čerstvý horský vzduch, medvědi; 2 tréninky aikidó denně pod vedením Václava Kubáta (6.dan) a Romana Daňka (4.dan), volitelně trénink hójo. Cvičení, ubytování a stravování – vše v ZŠ Liptovská Osada. Informace a přihlášky (registrace) na stránkách SAA https://aikikai.sk/letna-skola-liptovska-osada-sk/

 

ZAHÁJENÍ CVIČENÍ V ZÁŘÍ – předběžně to vypadá, že první trénink dospělých se bude konat v úterý 5.9., první trénink rodičů s dětmi (Přípravka bojových umění) se bude konat ve čtvrtek 7.9. Dosavadní cvičence UPOZORNÍME předem mailem. Nové zájemce o „aikidó – cestu mírumilovného bojovníka“ s radostí přijmeme!

 

Všem cvičencům i dalším příznivcům přeji krásné prožití prázdnin (bez nehod) a úspěšnou regeneraci životní energie.

 

Václav Kubát, vedoucí ACF
 

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Jarní prázdniny

1. únor, 2023 : sensei

Na cvičení rodičů s dětmi v úterý 31.1. většina dětí hlásila, že ve čtvrtek již asi nepřijdou cvičit vzhledem k tomu, že 6.-12.2. jsou školní prázdniny pro Prahu 6 -10. Proto jsme se dohodli, že trénink 2.2. se ruší.

 

Přijde-li v úterý 7.2. na cvičení někdo z Prahy 1-5, cvičit budeme, ohledně čtvrtku 9.2. se dohodneme.

 

S pozdravem

 

Václav Kubát
 

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Nový rok 2023

3. leden, 2023 : sensei

Nový kalendářní rok zahájíme v úterý 3.1.2023 cvičením mládeže s rodiči od 17.00 do 18.20, na které naváže trénink dospělých od 18.30 do 20.00. Potom již budeme pravidelně pokračovat každé úterý a čtvrtek.

 

Hned od počátku ledna budeme přijímat nové zájemce. První dvě cvičení nových zájemců budou NEZÁVAZNÁ a ZDARMA.

 

Do Nového roku přeji všem cvičencům aikidó a příznivcům ACF pevné zdraví, hezké zážitky a hodně životních úspěchů.

 

Václav Kubát
 

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

ZAHÁJENÍ SEZÓNY 2022 / 23

1. září, 2022 : sensei

Nová sezóna bude zahájena v úterý 6.9.2022 cvičením mládeže od 16.50 do 18.10 – příchod pouze s rodičovským doprovodem.
V případě zájmu můžeme pružně vytvořit kombinované cvičení dětí a jejich rodičů.
CVIČENÍ MLÁDEŽE v průběhu září BUDE ZDARMA.

 

Cvičení dospělých začíná rovněž 6.9., od 18.20 do 20.00, příchod v doprovodu kamarádů je vítán :) . CVIČENÍ v září BUDE ZDARMA.

 

Všem cvičencům aikidó i novým zájemcům přeji hezké zážitky a pevné zdraví.

 

S pozdravem       Václav Kubát

 

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny