„FUDOSHIN, NEHYBNÁ MYSL, JE JAKO KLIDNÁ HLADINA, ZRCADLÍCÍ NEPOKŘIVENĚ REALITU. UMOŽŇUJE VŽDY VČAS A SPRÁVNĚ REAGOVAT V JAKÉKOLIV ŽIVOTNÍ SITUACI. PRAVIDELNÉ CVIČENÍ AIKIDO JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ZPŮSOBŮ, JAK SI FUDOSHIN OSVOJIT.”

Václav Kubát, 5. DAN AIKIKAI HOMBU DOJO

Únorové prázdniny dětského oddílu.

2. únor, 2017 : sensei

 

Upozorňujeme rodiče dětí, že z důvodu školních prázdnin budou zrušeny i tréninky dětského oddílu ve dnech 2.2. – 9.2.

 

Díky za pochopení.         Václav Kubát

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Konec a začátek …

18. prosinec, 2016 : sensei

 

Blíží se období předvánoční, plné shonu a vánočních příprav. Cvičení aikidó proto zakončíme posledním tréninkem ve středu 21. 12. – na tatami zveme co nejvíce cvičenců. … Poslední dětský trénink se bude konat v pondělí 19.12.

 

Cvičení v Novém roce zahájíme hned první pracovní den, v pondělí 2.1.2017, tréninkem dospělých i speciálním cvičením. První cvičení dětí se bude konat ve čtvrtek 5.1.

 

Všem cvičencům ACF i všem našim příznivcům přeji krásné prožití vánočních svátků v kruhu jejich nejbližších a veselý konec „starého roku“. A do roku Nového přeji každému hodně zdraví, úspěchů a splnění všech přání.

 

Václav Kubát

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Zahájení nové sezóny – šk.rok 2016/17

16. srpen, 2016 : sensei

S novým školním rokem 16/17 opět zahájíme pravidelná cvičení v ACF. Doufejme, že hned od počátku přijde cvičit dostatek lidí. Uvítáme i nové zájemce z řad dospělých i juniorů.

 

Cvičení dospělých zahájíme 5.9., bude se zatím konat každý den od 18.15 do 19.55. Cvičení v pátek ráno (paraikido) obnovíme na výslovné přání jednotlivých zájemců.

 

Dětský oddíl zahájí 12.9., bude cvičit v pondělí a ve čtvrtek od 16.50 do 18.10.

 

Na shledanou na tatami             Václav Kubát

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Cvičení Letná – výpadek 9.8.

3. srpen, 2016 : sensei

 

Upozorňujeme, že v úterý 9.8. se cvičení na Letné výjimečně nebude konat, protože většina pravidelných účastníků bude v té době na Letní škole SAA v Radavě.

 

Díky za pochopení.    VK

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Letní Letná

7. červenec, 2016 : sensei

 

Oznamujeme všem, že letní cvičení se zbraněmi je definitivně dohodnuto na každé úterý od 18.15 do 19.45. Jako již několik let se bude konat na „centrálním trojúhelníku“ parku Letná – vstup od tramvají z písečné pláně „středem“ jakoby v pokračování ulice U Sparty (mapa). Předpokládá se také následné posezení v některé z blízkých občerstvovacích stanic.

 

Všem cvičencům z ACF přeji hodně osvěžení a pěkných zážitků během letního prázdninového období.

 

Václav Kubát

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny