„FUDOSHIN, NEHYBNÁ MYSL, JE JAKO KLIDNÁ HLADINA, ZRCADLÍCÍ NEPOKŘIVENĚ REALITU. UMOŽŇUJE VŽDY VČAS A SPRÁVNĚ REAGOVAT V JAKÉKOLIV ŽIVOTNÍ SITUACI. PRAVIDELNÉ CVIČENÍ AIKIDO JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ZPŮSOBŮ, JAK SI FUDOSHIN OSVOJIT.”

Václav Kubát, 6. DAN AIKIKAI HOMBU DOJO

Přerušení cvičení v ACF

12. březen, 2020 : sensei

 

Vážení cvičenci a další příznivci ACF, na základě vývoje situace s „novým koronavirem“ v ČR a s přihlédnutím k vysoce kontaktnímu charakteru našich tréninků jsem po vzájemné dohodě pozastavil cvičení v ACF od 12.3., na dobu nepředvídatelnou. Mezitím naše vláda vyhlásila v ČR nouzový stav, na dobu jednoho měsíce. Vypadá to každopádně, že si delší dobu společně nezacvičíme. Jistě budeme všichni celkovou situaci pečlivě sledovat a v případě, že se situace dostatečně zlepší, opět naše cvičení obnovíme. Takovou radostnou zprávu bychom zveřejnili na tomto místě.

 

Hlavním přáním ale je, abychom krizové období přestáli všichni pokud možno bez nákazy a bez újmy na zdraví, samozřejmě i naši blízcí. Mějte se co nejlépe!

 

Václav Kubát, vedoucí ACF

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Zahájení v Novém roce 2020

2. leden, 2020 : sensei

 
Vážení přátelé, jak již jsem informoval v e-mailu ze dne 18.12., cvičení aikidó v Novém roce začne dne 6.1., a to tréninkem dětí od 16.50 hod. a potom tréninkem dospělých od 18.15 hod. Systém přihlašování zůstane stejný jako loni, platí pro pondělky, středy a pátky ráno. Ohledně cvičení „atemi waza – aplikací kyúsho jitsu“ – prosím zájemce, aby se ozvali, ať se můžeme dohodnout na detailech.

 
Dovolte mi, abych ještě jednou jménem svým i jménem všech instruktorů popřál všem cvičencům z ACF a všem příznivcům ACF hezký Nový rok, hlavně pevné zdraví a hodně energie k úspěšnému vyřešení všech běžných problémů.

 
Mějte se krásně     Václav Kubát

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Zrušení dětského tréninku 28.10. a 31.10. 2019

25. říjen, 2019 : sensei

Dovolujeme si upozornit, že dětský trénink 28.10. se nebude konat z důvodu státního svátku. Dále pak v době 31.10. má většina našich dětí školní prázdniny, takže jsme se dohodli, že i tento trénink bude zrušen.

 

Děkuji za pochopení     Václav Kubát

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Otevření pondělních tréninků

20. září, 2019 : sensei

 

UPOZORŇUJEME na ZMĚNU ROZVRHU: Od pondělí 23.9. otevíráme i cvičení dospělých v pondělí 18.15 – 19.45. Trénink aplikací proběhne v 19.50 – 21.00. (Přihlašujeme se na sejdemse.net .)

 

Cvičení mládeže v pondělí a ve čtvrtek a cvičení dospělých v úterý a ve čtvrtek již normálně probíhá. Nábor do dospělé i juniorské sekce je možný kdykoli na příslušném tréninku, i bez předchozího mailu nebo telefonátu. Všechny cvičence i nové zájemce srdečně zveme.

 

Na shledanou na tatami                          Václav Kubát

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Zahájení nové sezóny 2019/20

25. srpen, 2019 : sensei

 

Blíží se nový školní rok a  s ním i nová sezóna cvičení v ACF. UPOZORŇUJEME na REDUKOVANÝ REŽIM: cvičení dospělých začne v úterý 3.9. a bude se cca první tři týdny konat pouze v úterý a ve čtvrtek, případně i v pátek ráno (pokud se na sejdemse.net dohodnou alespoň 4 lidé).

 

Cvičení dětí začne v pondělí 9.9. a bude se konat vždy v pondělí a ve čtvrtek od 16.50 do 18.10 hod. Doporučujeme chození dvakrát týdně, pokroky jsou potom zřetelnější.

 

Nábor do dospělé i juniorské sekce je možný hned od počátku na příslušném tréninku.

 

Na shledanou na tatami                          Václav Kubát

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny