„FUDOSHIN, NEHYBNÁ MYSL, JE JAKO KLIDNÁ HLADINA, ZRCADLÍCÍ NEPOKŘIVENĚ REALITU. UMOŽŇUJE VŽDY VČAS A SPRÁVNĚ REAGOVAT V JAKÉKOLIV ŽIVOTNÍ SITUACI. PRAVIDELNÉ CVIČENÍ AIKIDO JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ZPŮSOBŮ, JAK SI FUDOSHIN OSVOJIT.”

Václav Kubát, 5. DAN AIKIKAI HOMBU DOJO

Cvičení v prvním týdnu

4. září, 2017 : sensei

 

Upozorňujeme dospělé cvičence, že v důsledku slabého zájmu se zatím v prvním (a pravděpodobně i druhém) týdnu NEBUDE KONAT středeční cvičení.

 

Děkuji za porozumění                 Václav Kubát

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Zahájení cvičení 2017 / 18

28. srpen, 2017 : sensei

 

Blíží se zahájení nového školního roku a tedy i cvičení v ACF. Cvičení dětí a mládeže zahájíme ve čtvrtek dne 7.9. od 16.50 do 18.10. Následně se bude konat každé pondělí a čtvrtek v uvedenou dobu.

 

První trénink dospělých se bude konat 4.9. … Doufejme, že přes možnost dokončování dovolených, starostí se zahájením školního roku dětí atp. bude zájem o cvičení hned od začátku září dostatečný. Cvičení v pátek ráno (paraikido) a cvičení v pondělí večer (KJ-aplikace), která jsou domlouvána přes službu „sejdemse.net“, obnovíme podle počtu přihlášených zájemců.

 
S pozdravem        Václav Kubát

 

 

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Cvičení Letná – výpadek 8. srpna

4. srpen, 2017 : Martin Sourada

 

Upozorňujeme, že v úterý 8. srpna se cvičení na Letné výjimečně nebude konat, protože většina pravidelných účastníků bude v té době na Letní škole SAA v Trenčíně.

 

Díky za pochopení. MS

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Letní „Letná“

4. červenec, 2017 : sensei

 

V průběhu prázdninových měsíců se nekoná cvičení v dójó. Náhradou bude obvyklé cvičení se zbraněmi, které se bude konat v Letenských sadech, přesněji v „letenském trojúhelníku“ uprostřed, a to každé úterý od 18 do 19.30 hodin. Začátek již 4.7. !!! Cvičení povede Martin S., podle loňských zkušeností za každého počasí, bouřka nebouřka :) … Budete-li v Praze, neváhejte využít příležitost.

 

Všem členům ACF a příznivcům aikidó přeji hezké a bezproblémové prožití léta a obnovení fyzických i duševních sil. Opatrujte se.

 

Václav Kubát

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Únorové prázdniny dětského oddílu.

2. únor, 2017 : sensei

 

Upozorňujeme rodiče dětí, že z důvodu školních prázdnin budou zrušeny i tréninky dětského oddílu ve dnech 2.2. – 9.2.

 

Díky za pochopení.         Václav Kubát

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny