„FUDOSHIN, NEHYBNÁ MYSL, JE JAKO KLIDNÁ HLADINA, ZRCADLÍCÍ NEPOKŘIVENĚ REALITU. UMOŽŇUJE VŽDY VČAS A SPRÁVNĚ REAGOVAT V JAKÉKOLIV ŽIVOTNÍ SITUACI. PRAVIDELNÉ CVIČENÍ AIKIDO JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ZPŮSOBŮ, JAK SI FUDOSHIN OSVOJIT.”

Václav Kubát, 6. DAN AIKIKAI HOMBU DOJO

PROBÍHÁ AKCE: nábor dospělých i dětí – cvičení ZDARMA.

31. květen, 2022 : sensei

 

OD ČERVNA 2022 OBNOVUJEME CVIČENÍ DĚTÍ a MLÁDEŽE (přípravka bojových umění) a provádíme NÁBOR dospělých zájemců. CVIČENÍ BUDE ZDARMA.
 
Prosím, přihlašte se předem na kubat@aikidocentrum.cz nebo na 603 940 500, případně přijďte sami nebo jako doprovod dítěte přímo na trénink – viz tabulka pro rozvrh. (Nutnou podmínkou bude dodržování standardních hygienických opatření.)
 
Všem cvičencům aikidó i novým zájemcům o cvičení v ACF přeji pevné zdraví.

 

S pozdravem       Václav Kubát

 

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Cvičení od ŘÍJNA

29. září, 2021 : sensei

 

UPOZORŇUJI všechny cvičence i případné nové zájemce o aikidó, že OD ZAČÁTKU ŘÍJNA (již od 1.10.) cvičíme „V NOVÉM REŽIMU“.
 
DOSPĚLÍ cvičenci mají na výběr tři tréninky, tj. Út a Čt od 18.15 do 20.00 plus Pátek ráno 7.45 až 9.15 hod. Tréninky jsou společné pro všechny technické stupně, individuální přístup je zaručen. Noví zájemci se mohou hlásit na každém tréninku, přijďte bez obav. … (Nutnou podmínkou bude dodržování standardních anti-covidových opatření, včetně čestných prohlášení o covidové odolnosti.)
 
POZOR: Cvičení dětí a mládeže (přípravka bojových umění) je zatím pozastaveno
– čekáme na dostatečný počet nových zájemců.
 
Všem cvičencům aikidó i dalším příznivcům ACF přeji i nadále pevné zdraví.

 

S pozdravem       Václav Kubát

 

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Začátek sezóny 2021/22 a nábor zájemců

26. srpen, 2021 : sensei

UPOZORŇUJI všechny cvičence i případné nové zájemce o aikidó, že OD ZAČÁTKU ZÁŘÍ (již 2.9.) ZAČÍNÁME OPĚT CVIČIT V DÓJÓ !!! Bude ovšem třeba dodržovat standardní anti-covidová opatření, včetně čestných prohlášení o covidové odolnosti.

 

Doufám, že se každý člen ACF již těší na společné setkání na tatami. Co se týče nových zájemců, budou vítáni – neváhejte hned od začátku přijít na svůj první zkušební trénink.

 

Všem cvičencům aikidó i dalším příznivcům ACF přeji i nadále pevné zdraví.

 

S pozdravem       Václav Kubát

 

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Obnovení cvičení

30. květen, 2021 : sensei


UPOZORŇUJI
všechny cvičence i případné nové zájemce o aikidó, že OD ZAČÁTKU ČERVNA ZAČÍNÁME CVIČIT V DÓJÓ !!! Bude ovšem třeba dodržovat některá opatření – cvičit budou pouze jedinci alespoň jednou očkovaní (dříve než před 20 dny) nebo uzdravení covidoví pacienti nebo s čerstvým negativním testem – potvrzení o testu nebo čestná prohlášení s sebou. … Děkuji za pochopení.

 

Všem cvičencům aikidó i dalším příznivcům ACF přeji zejména pevné zdraví. Prosím, opatrujte se, covid nezmizí – podobně jako v sebeobraně se pokud možno vyhýbejte rizikovým situacím.

 

S pozdravem

 
Václav Kubát

 

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Předvánoční NECVIČENÍ

8. prosinec, 2020 : sensei


UPOZORŇUJI všechny cvičence i případné nové zájemce o aikidó, že dosavadní rozvolňovací rozhodnutí NEJSOU DOSTATEČNÁ k tomu, abychom mohli začít cvičit. Aikidó je vysoce kontaktní disciplína a nebylo by ani rozumné riskovat hromadnou nákazu v situaci, kdy se nějaký zřetelný „ústup covidu“ nekoná. Cvičení tedy ZAHÁJÍME AŽ V NOVÉM ROCE, jakmile to epidemiologická situace a příslušné rozhodnutí vlády umožní. (Jsou ovšem určité důvodné obavy, že to nebude hned na začátku ledna.) … Děkuji za pochopení.

 

Všem cvičencům aikidó i dalším příznivcům ACF přeji co nejpříjemnější prožití vánočních svátků, zejména ale pevné zdraví. Dále pak aby se Vám dařilo vyrovnávat se úspěšně se současnými problémy a aby Nový rok byl pro nás všechny lepší než ten současný.

 

S pozdravem

 
Václav Kubát

 

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny