„FUDOSHIN, NEHYBNÁ MYSL, JE JAKO KLIDNÁ HLADINA, ZRCADLÍCÍ NEPOKŘIVENĚ REALITU. UMOŽŇUJE VŽDY VČAS A SPRÁVNĚ REAGOVAT V JAKÉKOLIV ŽIVOTNÍ SITUACI. PRAVIDELNÉ CVIČENÍ AIKIDO JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ZPŮSOBŮ, JAK SI FUDOSHIN OSVOJIT.”

Václav Kubát, 5. DAN AIKIKAI HOMBU DOJO

Archiv pro 'Informace' Kategorie

PF 2019

leden 1, 2019 , sensei

Všem cvičencům i příznivcům ACF přejeme do Nového roku 2019 hodně zdraví a štěstí, všemožných úspěchů a spokojenosti. Ať se Vám daří !

 

Václav Kubát, Aleš Kubát

 

PS  První cvičení v Novém roce se budou konat ve čtvrtek 3.1.

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Zrušení dětského tréninku 29.10.

říjen 27, 2018 , sensei

Upozorňujeme rodiče všech dětí, že po předchozí dohodě pomocí mailové korespondence je pondělní trénink zrušen. Děti si užijí prázdninový den v kruhu svých rodin.

 

S pozdravem Václav Kubát

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Otevření středečních tréninků

září 23, 2018 , sensei

 
Upozorňujeme všechny cvičence, že od 26.9. se již otevírá i cvičení ve středu od 18.30 hod. Cvičení se bude konat pouze tehdy, přihlásí-li se na „sejdemse.net“ alespoň 4 zájemci.

 
Páteční večerní tréninky zůstanou prozatím uzavřené.

 
S pozdravem       Václav Kubát

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Prodloužení redukovaného režimu.

září 16, 2018 , sensei

 

Vážení přátelé, vzhledem k pomalejšímu nástupu lidí do cvičení se ani v týdnu 17.9. – 21.9. nebudou konat tréninky ve středu večer a v pátek večer.

 

Děkuji za pochopení        Václav Kubát

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny

Zahájení nové sezóny 2018/19

srpen 28, 2018 , sensei

 

Letní prázdniny končí a ACF obnovuje svou činnost. Doufáme, že všichni cvičenci jsou příjemně osvěženi a opět se těší na další cvičení. Noví zájemci z řad dětí i dospělých mohou získat informace o náboru na dalších stránkách nebo na čísle 603 940 500 (VK).

 

Cvičení dětí začne ve čtvrtek 6. 9. od 16.50. Cvičit se pak bude vždy v pondělí a ve čtvrtek od 16.50 do 18.10. Prosíme o včasný příchod dětí.

 

Cvičení dospělých začne v pondělí 3. 9. od 18.15. Členové ACF budou informováni mailem o způsobu nahlášení zájmu o aktuální trénink (sejdemse.net). Pro začátek září zvolíme redukovaný režim cvičení – prozatím se nebudou konat tréninky ve středu večer a v pátek večer.

 

Na shledanou na tatami, těším se      Václav Kubát

 

Kategorie: Informace | Komentáře nejsou povoleny