„FUDOSHIN, NEHYBNÁ MYSL, JE JAKO KLIDNÁ HLADINA, ZRCADLÍCÍ NEPOKŘIVENĚ REALITU. UMOŽŇUJE VŽDY VČAS A SPRÁVNĚ REAGOVAT V JAKÉKOLIV ŽIVOTNÍ SITUACI. PRAVIDELNÉ CVIČENÍ AIKIDO JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ZPŮSOBŮ, JAK SI FUDOSHIN OSVOJIT.”

Václav Kubát, 5. DAN AIKIKAI HOMBU DOJO

Pro zájemce dospělé

 

ZKUŠEBNÍ LEKCE A ZÁPIS

Přijímání nových zájemců pro ZÁŘÍ až PROSINEC bude probíhat průběžně, každý den na tréninku dospělých. Prosíme, před tréninkem se ohlašte u vedoucího cvičení. … Po absolvování zkušebních lekcí se můžete zapsat a začít cvičit v plném rozsahu.

 

AIKIDÓ JE PŘÍNOSEM PRO KAŽDÉHO

Aikidó nevyžaduje mimořádnou fyzickou sílu, proto je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií s běžným zdravotním fondem. Cvičí se v přiměřeném tempu, v součinnosti s partnerem. Náplní úvodních lekcí je pohybová průprava a nácvik základních technik. Odměnou za pravidelné cvičení je nejen zlepšení koordinace, obratnosti a celkové fyzické kondice, ale také zvýšení sebedůvěry a překvapivá psychická relaxace.

 

PRO ZAČÁTEK

Jako cvičební oděv stačí tepláky a tričko s kratším rukávem. Protože cvičíme bosi, je třeba si před cvičením umýt nohy mýdlem a pro přechod do dójó ze šatny použít přezutí (pantofle). Cenné věci je vhodné vzít s sebou do dójó (peněženka s doklady apod.). Předchozí domluva není nutná, můžete přijít přímo na trénink a další informace získat na místě.

 

Po absolvování základních lekcí lze pokračovat ve studiu pokročilejších technik aikido a hlubších principů bojových umění, s možností skládat mezinárodně uznávané zkoušky.

 


AKTUÁLNÍ ROZVRH TRÉNINKŮ NALEZNETE NA PRAVÉM SIDEBARU