„FUDOSHIN, NEHYBNÁ MYSL, JE JAKO KLIDNÁ HLADINA, ZRCADLÍCÍ NEPOKŘIVENĚ REALITU. UMOŽŇUJE VŽDY VČAS A SPRÁVNĚ REAGOVAT V JAKÉKOLIV ŽIVOTNÍ SITUACI. PRAVIDELNÉ CVIČENÍ AIKIDO JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ZPŮSOBŮ, JAK SI FUDOSHIN OSVOJIT.”

Václav Kubát, 6. DAN AIKIKAI HOMBU DOJO

Pro nové zájemce

 

Od začátku září bude probíhat přijímání na období ZÁŘÍ až PROSINEC 2020. Neváhejte a přijďte si cvičení vyzkoušet. První 2 – 3 lekce jsou jako vždy nezávazné a ZDARMA.

 

Do cvičení přijímáme DĚTI a MLÁDEŽ od 7-8 do 14 let, pokud možno klidné a komunikativní. Samozřejmě také MUŽE i ŽENY od 15 let bez věkového ohraničení – není nutná předchozí zkušenost s bojovým uměním, je ale třeba nebát se pohybu. Umožňujeme také INDIVIDUÁLNÍ LEKCE aikidó v malých skupinkách (2 nebo 4 lidé) v dohodnutém čase mimo základní rozvrh.

 


 

Po praktické stránce je aikido mimořádně vhodné pro lidi, kteří praktikovali bojové sporty, např. judo nebo karate atp., a kteří se již nevěnují závodní praxi – v aikido mohou zhodnotit všechny své bojové dovednosti i zkušenosti, s novým nadhledem. Upevníte si svoji stabilitu, jak duševní, tak i fyzickou.

 

Po společenské stránce je aikido vhodné např. pro manažery a vedoucí pracovníky – učí každého chovat se přirozeně a uvolněně, chápat potřeby druhých lidí, řešit konflikty i prosazovat vlastní myšlenky nenásilně. To jistě přispívá ke společenské a manažerské úspěšnosti.

 

 

bližší informace
děti a mládež
bližší informace
dospělí