„FUDOSHIN, NEHYBNÁ MYSL, JE JAKO KLIDNÁ HLADINA, ZRCADLÍCÍ NEPOKŘIVENĚ REALITU. UMOŽŇUJE VŽDY VČAS A SPRÁVNĚ REAGOVAT V JAKÉKOLIV ŽIVOTNÍ SITUACI. PRAVIDELNÉ CVIČENÍ AIKIDO JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ZPŮSOBŮ, JAK SI FUDOSHIN OSVOJIT.”

Václav Kubát, 6. DAN AIKIKAI HOMBU DOJO

Pro nové zájemce

 

Od ledna 23 začíná v ACF nová sezóna včetně přijímání dospělých zájemců o cvičení aikidó a sebeobrany. Přijďte si bez obav zkusit zacvičit. Předpokládaný začátek 3.1.23, dále každé úterý a čtvrtek. Poskytujeme možnost vyzkoušet si 1 – 2 cvičení NEZÁVAZNĚ a ZDARMA. …

 

Cvičení mládeže a dětí (pohybová průprava k bojovým uměním) společně s rodiči zaznamenalo úspěch, proto budeme i v lednu pokračovat, samozřejmě i přijímat další zájemce.

 


Obecně: Do oddílu aikidó přijímáme MUŽE i ŽENY od 15 let bez věkového ohraničení – není nutná předchozí zkušenost s bojovým uměním, je ale třeba nebát se pohybu. Umožňujeme také INDIVIDUÁLNÍ LEKCE aikidó v malých skupinkách (2 nebo 4 lidé) v dohodnutém čase mimo základní rozvrh.

 

Po praktické stránce je aikidó mimořádně vhodné pro lidi, kteří praktikovali bojové sporty, např. judo nebo karate atp., a kteří se již nevěnují závodní praxi – v aikidó mohou zhodnotit všechny své bojové dovednosti i zkušenosti, s novým nadhledem. Upevníte si svoji stabilitu, jak fyzickou, tak i duševní.

 

Po společenské stránce je aikidó vhodné např. pro manažery a vedoucí pracovníky – učí každého chovat se přirozeně a uvolněně, chápat potřeby druhých lidí, řešit konflikty i prosazovat vlastní myšlenky nenásilně. To jistě přispívá ke společenské a manažerské úspěšnosti.

 

 

bližší informace
děti a mládež
bližší informace
dospělí