„FUDOSHIN, NEHYBNÁ MYSL, JE JAKO KLIDNÁ HLADINA, ZRCADLÍCÍ NEPOKŘIVENĚ REALITU. UMOŽŇUJE VŽDY VČAS A SPRÁVNĚ REAGOVAT V JAKÉKOLIV ŽIVOTNÍ SITUACI. PRAVIDELNÉ CVIČENÍ AIKIDO JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ZPŮSOBŮ, JAK SI FUDOSHIN OSVOJIT.”

Václav Kubát, 6. DAN AIKIKAI HOMBU DOJO

Pro nové zájemce

 

Přijímání dospělých zájemců o cvičení probíhá průběžně. Ohlaste se mailem nebo telefonicky, případně si rovnou přijďte zkusit zacvičit. Máte možnost vyzkoušet si cca 2-3 tréninky NEZÁVAZNĚ a ZDARMA. …

 

Cvičení rodičů s dětmi jakožto pohybová průprava k bojovým uměním (případně „osamocených dětí“) zaznamenává úspěch, proto i v roce 2024 pokračujeme. Samozřejmě přijímáme i nové zájemce.

 


Obecně: Do cvičení aikidó, případně speciální sebeobrany, přijímáme MUŽE i ŽENY od 14 let bez horního věkového ohraničení – není nutná předchozí zkušenost s bojovým uměním, je ale třeba nebát se pohybu. Umožňujeme také INDIVIDUÁLNÍ LEKCE v „sudých“ skupinkách (2 nebo 4 lidé) v dohodnutém čase mimo základní rozvrh.

 

Aikidó je po praktické stránce mimořádně vhodné pro lidi, kteří praktikovali bojové sporty, např. judo nebo karate atp., a kteří se již nevěnují závodní praxi – v aikidó mohou zhodnotit všechny své bojové dovednosti i zkušenosti, s novým nadhledem. Upevníte si svoji stabilitu, jak fyzickou, tak i duševní.

 

Po společenské stránce je aikidó vhodné např. pro manažery a vedoucí pracovníky – učí každého chovat se přirozeně a uvolněně, chápat potřeby druhých lidí, řešit konflikty i prosazovat vlastní myšlenky nenásilně. To jistě přispívá ke společenské a manažerské úspěšnosti.

 

 

bližší informace
děti a mládež
bližší informace
dospělí