„FUDOSHIN, NEHYBNÁ MYSL, JE JAKO KLIDNÁ HLADINA, ZRCADLÍCÍ NEPOKŘIVENĚ REALITU. UMOŽŇUJE VŽDY VČAS A SPRÁVNĚ REAGOVAT V JAKÉKOLIV ŽIVOTNÍ SITUACI. PRAVIDELNÉ CVIČENÍ AIKIDO JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ZPŮSOBŮ, JAK SI FUDOSHIN OSVOJIT.”

Václav Kubát, 6. DAN AIKIKAI HOMBU DOJO

Pro nové zájemce

 

V současné době cvičení v ACF je obnoveno a s ním i přijímání dospělých zájemců o cvičení aikidó a sebeobrany. Přijďte si bez obav zkusit zacvičit. Cvičení v červnu bude ZDARMA.

 

V průběhu roku projevilo zájem o cvičení mládeže a dětí (pohybová průprava k bojovým uměním) nekolik zájemců. Z tohoto důvodu opět POKUSNĚ ZAHÁJÍME cvičení. Zvláštní AKCE: v červnu cvičení ZDARMA.

 


Obecně: Do oddílu aikidó přijímáme MUŽE i ŽENY od 15 let bez věkového ohraničení – není nutná předchozí zkušenost s bojovým uměním, je ale třeba nebát se pohybu. Umožňujeme také INDIVIDUÁLNÍ LEKCE aikidó v malých skupinkách (2 nebo 4 lidé) v dohodnutém čase mimo základní rozvrh.

 

Po praktické stránce je aikidó mimořádně vhodné pro lidi, kteří praktikovali bojové sporty, např. judo nebo karate atp., a kteří se již nevěnují závodní praxi – v aikidó mohou zhodnotit všechny své bojové dovednosti i zkušenosti, s novým nadhledem. Upevníte si svoji stabilitu, jak duševní, tak i fyzickou.

 

Po společenské stránce je aikidó vhodné např. pro manažery a vedoucí pracovníky – učí každého chovat se přirozeně a uvolněně, chápat potřeby druhých lidí, řešit konflikty i prosazovat vlastní myšlenky nenásilně. To jistě přispívá ke společenské a manažerské úspěšnosti.

 

 

bližší informace
děti a mládež
bližší informace
dospělí