„FUDOSHIN, NEHYBNÁ MYSL, JE JAKO KLIDNÁ HLADINA, ZRCADLÍCÍ NEPOKŘIVENĚ REALITU. UMOŽŇUJE VŽDY VČAS A SPRÁVNĚ REAGOVAT V JAKÉKOLIV ŽIVOTNÍ SITUACI. PRAVIDELNÉ CVIČENÍ AIKIDO JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ZPŮSOBŮ, JAK SI FUDOSHIN OSVOJIT.”

Václav Kubát, 6. DAN AIKIKAI HOMBU DOJO

Pro zájemce dospělé

 

ZKUŠEBNÍ LEKCE A ZÁPIS

Přijímání nových zájemců bude probíhat průběžně. Vhodná je předchozí domluva telefonem nebo mailem. Můžete případně přijít se „podívat“ nebo „si rovnou zacvičit“. Prosíme: před tréninkem se přihlaste u vedoucího cvičení, bez jeho svolení nevstupujte na tatami. … Po absolvování zkušebních lekcí (2 až 3 jsou nezávazné a ZDARMA) se můžete zapsat a začít cvičit v plném rozsahu. Individuální přístup instruktora je samozřejmostí.

 

AIKIDÓ JE PŘÍNOSEM PRO KAŽDÉHO

Aikidó nevyžaduje mimořádnou fyzickou sílu, proto je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií s běžným zdravotním fondem. Cvičí se v přiměřeném tempu, v součinnosti s partnerem. Náplní úvodních lekcí je pohybová průprava a nácvik základních technik. Odměnou za pravidelné cvičení je nejen zlepšení koordinace, obratnosti a celkové fyzické kondice, ale také zvýšení sebedůvěry a překvapivá psychická relaxace.

 

PRO ZAČÁTEK

Jako cvičební oděv stačí tepláky a tričko s kratším rukávem. Protože cvičíme bosi, je třeba si před cvičením umýt nohy mýdlem a pro přechod do dójó ze šatny použít přezutí (pantofle). Prosím, dodržujte „respirační kázeň“. … Cenné věci je vhodné brát s sebou do dójó (peněženka s doklady apod.).

 

Po absolvování základních lekcí lze pokračovat ve studiu pokročilejších technik aikido a hlubších principů bojových umění, s možností skládat mezinárodně uznávané zkoušky. K tomu je ovšem nutno být členem SAA.

 


AKTUÁLNÍ ROZVRH TRÉNINKŮ a KONTAKT NALEZNETE NA PRAVÉM SIDEBARU