„FUDOSHIN, NEHYBNÁ MYSL, JE JAKO KLIDNÁ HLADINA, ZRCADLÍCÍ NEPOKŘIVENĚ REALITU. UMOŽŇUJE VŽDY VČAS A SPRÁVNĚ REAGOVAT V JAKÉKOLIV ŽIVOTNÍ SITUACI. PRAVIDELNÉ CVIČENÍ AIKIDO JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ZPŮSOBŮ, JAK SI FUDOSHIN OSVOJIT.”

Václav Kubát, 6. DAN AIKIKAI HOMBU DOJO

Úvod

 

AIKIDO CENTRUM FUDOSHIN

 

                      -  škola:  bojového umění AIKIDÓ

                                    aplikací KYUSHO JITSU

                                    SEBEOBRANY

NABÍZÍME I VÁM:

  • účinné sebeobranné techniky a principy
  • zlepšení fyzické kondice, obratnosti a koordinace
  • získání sebevědomí a vnitřní síly           … a mnoho dalšího


AIKIDO

je výjimečné bojové umění s unikátní filosofií, které nás učí řešit problémy nekonfliktně. Dává příležitost k rozvoji celé osobnosti (body / mind / spirit). Dodá Vám nové podněty a novou energii – možná je právě tím, co podvědomě hledáte!


KYUSHO JITSU

je umění tlaků či úderů na vitální body na energetických drahách lidského těla (podle tradiční čínské medicíny). Používá se k rychlému vyřešení krizové sebeobranné situace.

 

 

NÁBOR od počátku září 2020 !

 

Přijďte si zacvičit na 1 – 3 zkušební lekce (nezávazně a ZDARMA).

Přijďte bez obav. Máme OHLEDUPLNÉ METODY, prostředí a zacházení je přátelské. Nejsou nutné předchozí bojové zkušenosti, věk není důležitý … objevte u nás svoje nové JÁ.

bližší informace
děti a mládež 7 – 14 let
bližší informace
dospělí od 15 let

 

Pro informace si volejte 603 940 500.

 


 

ROZVRH TRÉNINKŮ:

 

Pondělní tréninky aikidó se doposud „formují“, zatím se nekonají.
 

Tréninky dětí a mládeže se PODLE SITUACE zahájí 5.10.
 

Čtěte i doplňkové INFORMACE POD TABULKOU.
 


 

MIX:
Tréninky „MIX“ jsou společné pro všechny cvičence, bez rozdílu technické úrovně. Náplní je trénink technik aikidó doplněný cvičením se zbraněmi. Individuální přístup podle úrovně cvičenců je samozřejmostí. … Během cvičení zdůrazňujeme úlohu energie KI při kontrole útočníka.

 
KJ aplikace:
Jedná se o doplňkové výběrové cvičení pro zájemce o studium energetických drah a vitálních bodů, jejich aplikací v aikidó a využití k aktuální sebeobraně. Zkratka KJ znamená „kyúsho jitsu“ („kyú“ rychlé, „sho“ místo, „jitsu“ technika, umění).

 
Pondělí a pátek ráno:
Na tyto tréninky se zapisujeme předem prostřednictvím webové služby „sejdemse.net“ (informace u vedoucího školy). Trénink se koná pouze tehdy, jsou-li s předstihem přihlášeni alespoň čtyři zájemci (na pondělí do 15.15 hod., na pátek ráno ve čtvrtek do 22 hod.)