„FUDOSHIN, NEHYBNÁ MYSL, JE JAKO KLIDNÁ HLADINA, ZRCADLÍCÍ NEPOKŘIVENĚ REALITU. UMOŽŇUJE VŽDY VČAS A SPRÁVNĚ REAGOVAT V JAKÉKOLIV ŽIVOTNÍ SITUACI. PRAVIDELNÉ CVIČENÍ AIKIDO JE JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ZPŮSOBŮ, JAK SI FUDOSHIN OSVOJIT.”

Václav Kubát, 5. DAN AIKIKAI HOMBU DOJO

Konec a začátek …

prosinec 18, 2016 , sensei

 

Blíží se období předvánoční, plné shonu a vánočních příprav. Cvičení aikidó proto zakončíme posledním tréninkem ve středu 21. 12. – na tatami zveme co nejvíce cvičenců. … Poslední dětský trénink se bude konat v pondělí 19.12.

 

Cvičení v Novém roce zahájíme hned první pracovní den, v pondělí 2.1.2017, tréninkem dospělých i speciálním cvičením. První cvičení dětí se bude konat ve čtvrtek 5.1.

 

Všem cvičencům ACF i všem našim příznivcům přeji krásné prožití vánočních svátků v kruhu jejich nejbližších a veselý konec „starého roku“. A do roku Nového přeji každému hodně zdraví, úspěchů a splnění všech přání.

 

Václav Kubát

This entry was posted on Neděle, prosinec 18th, 2016 na 23:12 and is filed under Informace. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře jsou uzavřeny.